برنامه ریزی سه روزه برای تور فرانسه پاریس

رود سن فرانسه

برنامه ریزی سه روزه برای تور فرانسه پاریس:

پاریس باشکوه، شلوغ و سریع است. این برنامه‌های سفر پیشنهادی به شما کمک می‌کند تا مکان‌های دیدنی زیادی را اولویت‌بندی کنید، خواه یک روز، دو روز، سه روز یا حداکثر یک هفته را در پاریس بگذرانید. با رویکرد مناسب و مقداری صبر، سر به پای پایتخت فرهنگی اروپا خواهید افتاد.

برج ایفل پاریس
برج ایفل پاریس

در برنامه های روزانه زیر، دیدنی ها را به ترتیب اهمیت فهرست کرده ایم. اگر فقط یک روز فرصت دارید، فقط روز ١ را انجام دهید. برای دو روز، روز ٢ را اضافه کنید و غیره، هنگام تصمیم گیری در مورد بازدید ورسای، به یاد داشته باشید که کاخ اصلی دوشنبه ها بسته است و به خصوص یکشنبه ها و سه شنبه ها شلوغ است، سعی کنید از این روزها اجتناب کنید.

برای رفتن به ورسای در یک بازدید سه روزه، آن را در صبح روز سوم یا بعد از ظهر روز دوم امتحان کنید.

روز ١ – فرانسه پاریس:

نوتردام پاریس | فرانسه
نوتردام پاریس | فرانسه

صبح: پیاده‌روی تاریخی پاریس که شامل ایل دولا سیته، نوتردام، محله لاتین و سنت شاپل است.

بعد از ظهر: تور موزه لوور، که یکی از مشهورترین مکان های دیدنی پاریس است. این موزه، بزرگترین و پر بازدیدترین موزه جهان است و دارای قدمتی تقریباً هزار ساله است.

عصر: لذت بردن جاهای دیدنی منطقه تروکادرو پاریس که مشرف به برج ایفل است و در کنار رود سن واقع شده است.

روز ٢ – تور فرانسه پاریس:

طاق پیروزی پاریس | فرانسه
طاق پیروزی پاریس | فرانسه

صبح: پیاده روی از طاق پیروزی یا طاق نصرت (به فرانسوی: Arc de Triomphe ) از خیابان بزرگ شانزلیزه به سمت باغ تویلری را دنبال کنید.

طاق پیروزی بنایی است واقع در میدان شارل دوگل و در انتهای غربی خیابان شانز الیزه، این بنا به افتخار سربازانی ساخته شده است که در طول تاریخ، به ویژه، در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند.

باغ تویلری یا کاخ تویلری (به فرانسوی: Palais des Tuileries ) یکی از کاخ‌های سلطنتی کشور فرانسه واقع در شهر پاریس و در کرانه راست رود سن است که در سال ۱۸۷۱ و بدست کمون پاریس سوزانده و ویران شد. این کاخ پیش‌تر در ضلع غربی کاخ لوور جای گرفته بود.

باغ تویلری پاریس | فرانسه
باغ تویلری پاریس | فرانسه

بعد از ظهر: از پل عابر پیاده از باغ تویلر Tuileries عبور کنید، سپس در موزه اورسای Orsay گشت بزنید.

عصر: از موزه رودن یا موزه ارتش و مقبره ناپلئون بازدید کنید.

موزه رودن پاریس در سال ۱۹۱۹ افتتاح شد. این موزه در هتل Biron که یک عمارت قرن هجدهمی است، قرار دارد و در نزدیکی انولید Les Invalides و برج ایفل است. این موزه شامل ۶۶۰۰ مجسمه، ۸۰۰۰ نقشه، ۸۰۰۰ عکس قدیمی و ۷۰۰۰ آثار هنری است. این موزه در سال بیش از ۷۰۰۰۰۰ بازدیدکننده دارد.

روز ٣-تور فرانسه پاریس:

کاخ ورسای پاریس | فرانسه
کاخ ورسای پاریس | فرانسه

صبح: تا ساعت 8:00 قطار حومه ای تندروی RER را بگیرید تا زودتر به ورسای برسید (قبل از اینکه در ساعت 9:00 باز شود)، سپس در قلعه گردش کنید و از باغ ها گشت بزنید و لذت ببرید.

بعد از ظهر: در ورسای می توانید یک روز کامل زمان بگذارد، پس واقع بین باشید. اگر ققط این یک بار به پاریس آمدید، نزدیک یکی از ایستگاه‌های RER-C: موزه ارتش و مقبره ناپلئون یا موزه رودن (نزدیک ایستگاه RER-C: Invalides)، یا موزه اورسی یا موزه من پیاده‌روی توصیه می شود.

عصر: به رودخانه سن بروید یا شام را در ایل سنت لوئیس میل کنید.

رود سن پاریس | فرانسه
رود سن پاریس | فرانسه

جستجو

پارک سوچی روسیه

معرفی سوچی

معرفی سوچی پارک سوچی اولین پارک موضوعی کشور روسیه و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری روسیه است که گردشگران را از سراسر جهان به

معبد یونگه در پکن چین

برنامه سفر 4 روزه پکن

بیایید برنامه سفر 4 روزه پکن رو با هم مرور کنیم پکن با جمعیت بیش از 21 میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است.