معرفی هتل سان آیلند

سواحل مالدیو
اشتراک گذاری [custom_social_share]

هتل پنج‌ستاره “سان آیلند ریزورت مالدیو” (Sun Island Resort & Spa) در سرزمین آرامش و زیبایی کشور مالدیو، به عنوان یک مجموعه بسیار لوکس و ارزشمند در استراحتگاهی دلنشین قرار دارد. با ۴۲۶ اتاق و سوئیت با امکانات منحصر به فرد، این هتل با اشتیاق منتظر پذیرایی از مهمانان خود می‌باشد. اتاق‌ها و سوئیت‌های مختلف، هر یک با امکانات منحصر به فرد خود، تجربه‌ای خاص از اقامت را به مهمانان ارائه می‌دهند. ویلاهای داخلی هتل نیز با امکاناتی چون بالکن و تلوزیون مجهز شده‌اند تا اقامت شما را به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل کنند. این فضاها با دید به مناظر طبیعی زیبای اطراف، شما را به سفری به دنیای آرامش و شگفتی دعوت می‌کنند. ما در ماه نورد همراه با شما خواهیم بود تا به معرفی هتل سان آیلند و بررسی انواع خدمات رفاهی و تفریحی ارائه شده، توسط این هتل بپردازیم. همچنین موقعیت استراتژیک هتل و فاصله‌اش از مرکز شهر را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. از همراهی شما در این سفر به دنیای رویایی سان آیلند ریزورت مالدیو خوشوقتیم.

ویلا دو خوابه روی آب:

با چشم‌اندازهای پانوراما و آب‌های نیلگون زیر پای شما، ویلاهای دو خوابه ما روی آب، مورد علاقه خانواده‌ها در مالدیو است. 201 متر مربع 4 بزرگسال، 2 کودک دسترسی به اقیانوس.

ویلای دوخوابه هتل سان آیلند

ویلای دو خوابه با استخر ساحلی:

از خواب بیدار شوید و چند قدمی از ویلای خود به سواحل سفید مرواریدی که با نخل‌های نارگیل احاطه شده است و آب‌های توپاز شفاف کریستالی در آن قرار گرفته‌اند، بروید.

242 متر مربع 4 بزرگسال، 2 کودک استخر خصوصی

ویلای دوخوابه هتل سان آیلند با استخر ساحلی

ویلا با استخر ساحلی لوکس:

این ویلاهای کلاسیک مالدیو با استخرهای خصوصی و دسترسی به یکی از بهترین سواحل جزیره، بهترین‌های دنیا را گرد هم می‌آورند. 170 متر مربع 2 بزرگسال، 1 کودک با استخر خصوصی.

ویلا با ساحل استخری لوکس سان آیلند

ویلا با استخر ساحلی:

از خواب بیدار شوید و چند قدمی از ویلای خود به سواحل سفید مرواریدی که با نخل‌های نارگیل احاطه شده است و آب‌های توپاز شفاف کریستالی در آن قرار گرفته‌اند، بروید و جای خود را به صخره‌های مرجانی محافظت‌شده‌ای می‌دهد که با حیات دریایی پر رونق است. 121 متر مربع 2 بزرگسال، 1 کودک استخر خصوصی.

Villa Park Beach Villa with Whirlpool Bath Large

ویلا ساحلی با گرداب:

این ویلاهای ساحلی با یک گرداب خصوصی و دسترسی مستقیم به اقیانوس، برای استراحت‌های رمانتیک در مالدیو ساخته شده‌اند. 121 متر مربع 2 بزرگسال، 1 کودک با دسترسی به ساحل.

ویلای ساحلی سان ست

این ویلاها رمانتیک طراحی شده اند و چشم اندازی بی نظیر از غروب باشکوه مالدیو را نوید می دهند. 41 متر مربع 2 بزرگسال، 1 کودک دسترسی به ساحل ویلاهای ساحلی سان ست یک خوابه ما در موقعیتی عالی برای مناظر پانورامیک اقیانوس قرار دارند. شن‌های نرم سفید و آب‌های فیروزه‌ای تنها چند متر دورتر هستند و ایوان خصوصی هر ویلا مکانی عالی برای تماشای غروب آفتاب جادویی مالدیو است که به آسمان پرستاره شب تبدیل می‌شود.

41 متر مربع 2 بزرگسال، 1 کودک

هتل سان آیلند:

خاطراتی بی نظیر

 

جهت رزرو با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید

0413328000

 

جستجو

معبد یونگه در پکن چین

برنامه سفر 4 روزه پکن

بیایید برنامه سفر 4 روزه پکن رو با هم مرور کنیم پکن با جمعیت بیش از 21 میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است.

باتومی بنر | راهنمای سفر باتومی

راهنمای سفر باتومی

باتومی در خط ساحلی دریای سیاه در گرجستان واقع شده است، یک شهر ساحلی باشکوه و فریبنده است که مسافران را از سراسر جهان به