از 0 ت / برای یک شب
0
(0 بررسی)
بررسی

هتل گرند هالیک *4 استانبول

0/5
دارای امتیاز نیست (0 بررسی)

درباره هتل

به دنبال مکانی برای اقامت در استانبول هستید؟ پس هتل گراند هالیک را بررسی کنید، هتلی خانوادگی و دوستانه که بهترین های استانبول را به در دسترس شما قرار می دهد.
اتاق‌های هتل گراند هالیک دارای تلویزیون هوشمند، تهویه مطبوع، و مینی‌بار هستند که راحتی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند. پذیرش 24 ساعته و سرویس اتاق از جمله امکاناتی است که در این هتل ارائه می شود. استخر و صبحانه رایگان نیز به انگیزه ای برای اقامت بیشتر شما کمک خواهد بود. اگر با ماشین خودتان به این هتل می روید، خیالتان از بابت پارکینگ راحت باشد.
مکان‌های دیدنی اطراف مانند منطقه سلطان احمد (1.7 مایل) و مسجد آبی (1.7 مایل) باعث شده است که هتل Grand Halic  استانبول به مکانی عالی برای اقامت در سفر به استانبول تبدیل شود. استانبول رستوران های ایتالیایی زیادی دارد. بنابراین، وقتی در این هتل اقامت دارید، مکان‌های محبوبی مانند رستوران Beso، Scalatta، و Zucca Pizza در دسترس هستند تا غذاهای عالی این رستوران ها را تجربه کنید.همچنین میدان تقسیم (0.9 مایل)، برج گالاتا (0.2 مایل) و خیابان استقلال (0.3 مایل) در چند قدمی Grand Halic هستند. ما مطمئن هستیم که از اقامت خود در هتل Grand Hotel Halic لذت خواهید برد زیرا همه چیز استانبول را تجربه می کنید.

امکانات هتل

استخر
اسموکینگ روم
انتقال هوایی
پارکینگ
تلویزیون
تهویه هوا
رستوران
وایفای

قوانین

تاریخ ورود 12:00 pm
تاریخ خروج 12:00 pm

موجودی در دسترس

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
(0 بررسی)
پاکیزگی
0/5
نظم
0/5
اینترنت
0/5
موقعیت
0/5
نحوه برخورد پرسنل هتل
0/5
رفاه
0/5
0 بررسی در این هتل - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن یک نظر

هتل گرند هالیک *4 استانبول

مالک

هادی

عضویت از 1402

بررسی سایر گزینه ها